Участь у конференції в статусі Спонсора надає можливість вигідно виділити компанію серед учасників галузі, а також ефективно представити продукцію та послуги цільової аудиторії гравців лакофарбового ринку

 


Генеральний спонсор — 200 тисяч гривень

Статус є ексклюзивним и надається тільки одній компанії.

Пакет опцій Генерального спонсора містить

1. 4 реєстраційні внески

2. Презентація продуктів або послуг або доповідь в одній с перших секцій ділової програми (30 хв).

3. Розміщення корпоративного логотипу компанії в графі «Генеральний спонсор конференції» на сторінках сайту www.lakokraska.ua, офіційній брошурі конференції, факс та email- запрошеннях, щотижневих розсилках новин щодо підготовки конференції, в рекламних блоках видань – медіапартнерів конференції, на бейджах учасників (ексклюзивна опція!), на папці делегатів, на першій обкладинці офіційного друкованого каталогу конференції, на широкоформатних банерах в конференц-залі та в зоні реєстрації.

4. Реклама 2А4, вітальне слово А4, текстова інформація про діяльність компанії, публікація презентації в офіційному збірнику доповідей конференції.

5. Розміщення рекламних матеріалів (брошур, листівок, каталогів, СD, USB-флешек, ручок, бізнес-сувенірів і т.п.) в папці делегатів і на столі реєстрації.

6. Окреме місце для організації міні стенду в зоні реєстрації.

7. Окрема кімната-офіс для проведення зустрічей і бізнес-переговорів (ексклюзивна опція).

 

Спонсор — 100 тисяч гривень

Статус може бути наданий декільком компаніям.

Пакет опцій Спонсора містить

1. 2 реєстраційних внески

2. Презентація продуктів або послуг або доповідь в одній з перших секцій ділової програми (15 хв).

3. Розміщення корпоративного логотипу компанії в графі «Спонсорська підтримка» на сторінках сайту www.lakokraska.ua, офіційній брошурі конференції, факс та email- запрошеннях, щотижневих розсилках новин щодо підготовки конференції, в рекламних блоках видань – медіапартнерів конференції, на папці делегатів, на першій обкладинці офіційного друкованого каталогу конференції, на широкоформатних банерах в конференц-залі та в зоні реєстрації.

4. Реклама А4, вітальне слово ½ А4, текстова інформацій про діяльність компанії, публікація презентації в офіційному PDF каталозі конференції.

5. Розміщення рекламних матеріалів (брошур, листівок, каталогів, СD, USB-флешек, ручок, бізнес-сувенірів і т.п.) в папці делегатів

6. Окреме місце для організації міні стенду в зоні реєстрації.

 

 

Спонсори конференцій 2011-2018

 

Організатори
Спонсори
За підтримки
Медіапартнери

Ваша версия браузера устарела. Обновите его или установите современный бесплатный браузер: Google Chrome, Opera